volejte
602 740 527
specialista na okna specialista na okna
Přívětivé ceny přívětivé ceny
záruka přímo od výrobce záruka přímo od výrobce
vyrobeno v ČR vyrobeno v ČR
 

OTHERM Frýdek-Místek

 

Jsme prodejcem plastových, dřevěných, dřevohliníkových a hliníkových oken OTHERM ve Frýdku Místku již od roku 1995.

Od samého začátku existence firmy je našim prvořadým zájmem spokojený zákazník. Kvalitní produkty, ať již okna plastová nebo dřevěná, hliníkový HS portal či dřevohliníková stěna, zkušenost a profesionalita naši práce, od poradenství po montáž, jsou principy na kterých stojí naše rodinná firma. Přesvědčit se můžete na našem obchodním zastoupení tedy na vzorkovně hliníkových, plastových, dřevěných a dřevohliníkových oken a dveří.

Rádi Vás přivítáme na naší provozovně ve Frýdku-Místku, kde si můžete prohlédnout a vyzkoušet okna a dveře OTHERM. Poradíme Vám optimální řešení pro Váš dům či byt:

Věnovat se Vám bude naše sympatická a milá asistentka Monika Friedlová
a naši technici, prodejci a obchodníci Tomáš Rajs a Sylva Kubalová
Zakládáme si na detailních technických znalostech jednotlivých postupů a výrobních detailů, od zaměření okna po jeho montáž. Jsme odborníci, kteří vám rádi poradí při samotném projektování stavby. Předáme Vám své zkušenosti s atypickými stavbami a navrhneme funkční řešení vašeho snu a přání.

Za naší práci mluví mnoho spokojených zákazníků a také 13 ocenění získaných jako nejlepší prodejce dřevěných oken OTHERM v Čechách i na Slovensku.

 

Ing. Ondřej Novobilský a Mgr. Tomáš Novobilský 
jednatelé


   

 

Setkání partnerů OTHERM 2022, horský hotel Soláň

Ve dnech 27.-28.ledna jsme se účastili již tradičního setkání partnerů OTHERM v krásném prostředí horského hotelu Soláň.
Kromě zábavy která opět nezklamala, jsme byli oceněni druhým místem za prodej dřevěných oken. Uděláme maximum pro to, aby jsme příště byli opět na místě prvním.

 

Setkání partnerů OTHERM 2023, Lipno, hotel ELEMENT


Po době kovidové se náš život naštěstí vrací k normálu a tak v tadiční době na netradičním místě. Letos jsme se sešli s ostatními partnery OTHERM v hotelu ELEMENT na Lipně. Popovídali si, předali si poznatky z uplynulého roku a my převzali ocenění za krásné 3.místo v prodeji dřevěných prvků.

Už teď se těšíme co nám přinese tento pracovní rok a věříme, že i nadále budeme vaším spolehlivým a oblíbeným dodavatelem otvorových výplní.